Tisztelt Kollégák!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézet
által szervezett "A helyes klinikai gyakorlat (Good Clinical Practice -GCP) című tanfolyamunkat"

Tanfolyam díja: 25000,-Ft

A tanfolyam akkreditált, pontértéke: 12

Vizsga: (online) Tesztvizsga, a tanfolyam lezárásaként az előadások alapján (május 13 ig visszaküldendő)

Sikeres vizsga esetén, a tanfolyam egyetemi GCP Tanúsítvány kiadásával zárul, amely a vonatkozó jogszabályok szerint 5 évig érvényes!

Fizetés: A tanfolyam elvégzését követően a Szegedi Tudományegyetem által kiállított számla alapján átutalással, utólagosan

Részletes program:

- GCP alapelvek, Prof. emer. Dr. Paál Tamás – SZTE/GYTFI - OGYÉI
- Helyszíni ellenőrzési tapasztalatok, Dr. Lueff-Takács Anikó – OGYÉI
- A klinikai vizsgálatok engedélyezésének szempontjai és tapasztalatai – Tamásné Dr. Németh Ágnes, OGYÉI
- Risk Based GCP: Új kihívások - Új megoldások a vizsgálóhelyek életében, Dr. Bende Balázs – SZTE/KVKI

Az előadások linkjét a résztvevők emailben kapják meg május 4-én. Az előadások május 11-ig érhetők el.

Jelentkezés:
- 2020. április 30-ig a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével (fényképek menüpont), amelyet Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre kérünk eljuttatni, vagy az OFTEX, GYOFTEX felületeken!

A jelentkezési lap INNEN letölthető!

Információ, érdeklődés:
06-62-545-571

Örömmel várjuk a klinikai vizsgálatokban érintett orvos, szakorvos, gyógyszerész, szakgyógyszerész, biológus, vegyész, mérnök, egészségügyi szakszemélyzet, stb. jelentkezését a tanfolyamra!
Reméljük, hogy Önt és/vagy munkatársait üdvözölhetjük képzésünkön!

Tisztelettel és üdvözlettel:
Dr. Csóka Ildikó