Zsiko Stella

Személyes adatok

Tanulmányok, Szakmai képzettség:
2012-2017 SZTE Gyógyszerésztudományi Kar
okleveles gyógyszerész (summa cum laude)

Szakdolgozat: Erektilis diszfunkció kezelésére szánt topikális készítmény fejlesztése és vizsgálata

TDK Konferencia:
2016. november 24. Szegedi Tudományegyetem ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK Tudományos Diákköri Konferencia, Gyógyszerésztudományi Szekció: „Papaverin-hidroklorid tartalmú topikális készítmény fejlesztése és vizsgálata” (II. helyezés)

2017. április 21. XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia, Orvos és Egészségtudományi Szekció, Gyógyszertechnológia, Gyógyszerfelügyelet, Minőségbiztosítás Tagozat: „Papaverin-hidroklorid tartalmú topikális készítmény fejlesztése és vizsgálata”

Kutatási tevékenység:
Lokális kezelésre szánt készítmények fejlesztése erektilis diszfunkció kezelésére

Publikációs tevékenység:
MTMT azonosító: 10061805

Nyelvi ismeretek:
Angol középfokú
komplex (írás- és szóbeli - C)

Számítógépes ismeretek:
MS Office felhasználói szintű ismeretek (különösen Word, Excel, PowerPoint)