Kis Nikolett

Tanulmányok, Szakmai képzettség:

Okleveles gyógyszerész, Szegedi Tudományegyetem, 2018

Szakdolgozat:
A bőr fiziológiás paramétereinek változása különböző készítményalapok és elektroporációs kezelés hatására

Kutatási tevékenység:

Bőrön keresztüli hatóanyag penetrációra vizsgálata passzív és aktív módszerekkel

Konferenciák:

1.) 2017 - SZTE ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK helyi TDK Konferencia, Szeged – I. helyezés

2.) 2019 – DTE ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK országos TDK Konferencia, Debrecen – II. helyezés

3.) Kis Nikolett; Berkó Szilvia; Csányi Erzsébet: Examination of penetration through the skin by passive and active methods, I. Symposium of Young Researchers on Pharmaceutical Technology, Biotechnology and Regulatory Science (2019)

4.) Nikolett Kis; Szilvia Berkó: Passzív és aktív penetrációfokozó módszerek hatása a bőr állapotára, II. Fiatal Technológusok Fóruma, Budapest (2019)

5.) Poszter: Kis Nikolett; Csányi Erzsébet; Budai-Szűcs Mária; Kovács Anita; Gácsi Attila; Berkó Szilvia: A bőr fiziológiás paramétereinek változása passzív és aktív penetrációfokozó módszerek hatására, Gyógyszertechnológiai és Ipari Gyógyszerészeti Konferencia (2019)

Publikációs tevékenység:

MTMT azonosító: 10067417

MTMT link: https://m2.mtmt.hu/gui2/?type=authors&mode=browse&sel=10067417

Nyelvi ismeretek:

1. Német középfokú komplex nyelvvizsga
  2. Angol középfokú komplex nyelvvizsga

Számítógépes ismeretek:

- Szövegszerkesztés, táblázatkezelés, adatbázis-kezelés, prezentáció rutinszerű készítése
- Science Direct, PubMed tudományos adatbázisok ismerete