6720 Szeged, Eötvös utca 6. | Tel/Fax.: (62) 54-5571 | Email: gytfi[kukac]pharm.u-szeged.hu

Aktuális hírek

A  magyar és angol tagozatos gyógyszerészhallgatók által választható szakdolgozati témák címei a 2021/2022. tanévre vonatkozólag az alábbi dokumentumban megtekinthető.

SZAKDOLGOZATI TÉMÁK 2021/2022.

2020. december 1-15. között került megrendezésre a „The 1st International Electronic Conference on Pharmaceutics” konferencia online keretek között az MDPI kiadó szervezésében.

A Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottság Gyógyszertudományi Szakbizottságának Gyógyszertechnológiai Munkabizottsága, az SZTE Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeli Intézet és az MGYT Gyógyszertechnológiai Szakosztály közös szervezésében 2021. április 15-én és május 6-án  online tudományos előadások kerültek megrendezésre.

A 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Orvos- és Egészségtudományi Szekcióját online rendezte meg a Szegedi Tudományegyetem 2021. április 6. és 9. között.

Az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézet, Folyékony és félszilárd kutatócsoportja, az AGRO-STEEL-REAL Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. GINOP-2.1.2-8.1.4-16 számú pályázatához kapcsolódóan kutatás-fejlesztési megbízással - gyógyvíz koncentrátum tartalmú, bőrön alkalmazásra kerülő kozmetikai készítményt fejlesztett.

The Symposium of Young Researchers on Pharmaceutical Technology, Biotechnology and Regulatory Science was organized for the third time by the Institute of Pharmaceutical Technology and Regulatory Affairs (GYTFI), University of Szeged on January 20-22, 2021. The symposium is growing year by year in the number of both presenters and participating universities.

Harmadik alkalommal került megrendezésre a Symposium of Young Researchers on Pharmaceutical Technology, Biotechnology and Regulatory Science konferencia az SZTE GYTK Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézet (GYTFI) szervezésében 2021. január 20-22. között. A szimpózium évről évre növekszik mind az előadók, mind a résztvevő egyetemek számában.

DOSZ - Science and Innovation Conference, organized by the Association of Hungarian PhD and DLA Candidates (DOSZ) and the Doctoral Student Association of Semmelweis University, was held on January 29-30, 2021. The official language of the online event was English but it was also possible to give a presentation in Hungarian.

A Doktoranduszok Országos Szövetségének (DOSZ) Orvos- és Egészségtudományi Osztálya és a Semmelweis Egyetem Doktorandusz Önkormányzata által szervezett DOSZ - Science and Innovation Conference (Egészségtudományi és Innovációs Konferencia) 2021. január 29-30. között került megrendezésre. Az online rendezvény hivatalos nyelve angol volt, de lehetőség volt magyar nyelven is előadást tartani.