A Szegedi Gyógyszerészképzés Fejlesztéséért Alapítvány a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karán folyó gyógyszerészképzés fejlesztését, a gyógyszerészi tudomány és a gyógyszerészi pálya iránti megbecsülést, valamint a gyógyszerészet hazai és nemzetközi elismerése növelését, a fiatal, tehetséges gyógyszerészek szakmai és tudományos fejlődésének támogatását határozta meg legfőbb feladataként.

Kérjük, hogy a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karán folyó oktatás fejlesztését segítse azzal, hogy személyi jövedelemadójának 1%-át átutalja a Szegedi Gyógyszerészképzés Fejlesztéséért Alapítvány  javára.

Levélcím: 6720 Szeged, Zrínyi u.  9.
Fax: 62/544-917
www.pharm.u-szeged.hu