Intézetünk elsőéves hallgatója, Party Petra igazán sikeres hónapot tudhat magáénak! A SZAB Pályadíj 3. helyezettje lett, valamint elnyerte a Richter Gedeon kiválósági PhD ösztöndíját is!

2020. november 4-én, a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága “Jövőformáló tudomány” címmel a Magyar Tudomány Ünnepén plenáris ülést tartott. Ennek keretében kerültek kiosztásra a Szegedi Akadémiai Bizottság, „A Tudomány Támogatásáért a Dél-Alföldön” Alapítvány és a Szegedi Tudományegyetem 2020. évre meghirdetett pályázat tudományos díjai. A rendezvényt online élőben közvetítették.

Élettudományok kategóriában III. díjat nyert Party Petra “Nano-in-micro” szerkezetű száraz porinhalációs készítmények előállítása és vizsgálata című pályamunkája, témavezető Dr Ambrus Rita egyetemi docens.

RIchter Ösztöndíj

A Richter Talentum Alapítvány Kuratóriuma által megítélt Richter Gedeon kiválósági PhD Ösztöndíj ünnepélyes díjátadója online került megrendezésre 2020. november 24-én. A díjazottak között volt Party Petra elsőéves PhD hallgató, témavezetője Dr. Ambrus Rita. A videókonferencia keretében közelebbről megismerhették egymást a kuratórium tagjai és az ösztöndíjasok a személyes hangvételű bemutatkozások és játékos feladatok során.

Szívből gratulálunk sikereihez!