Dr. Katona Gábor egyetemi adjunktus részéré a Szegedi Tudományegyetem 2020-ban Pro Laudanda Promotione-díjat adományozott.

A díjat évek óta hagyományosan az Egyetem Napján adják át, azonban a tavalyi évben az átadó ünnepség a COVID-19 pandémia következtében meghiúsult. Így a díjjal járó oklevél és emlékérem ünnepélyes átadására az idei SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatának 2021. november 13-án megtartott Ünnepi Szenátusülésén került sor.

A Pro Laudanda Promotione díjat az Egyetemi Doktori Tanács évente legfeljebb hat olyan személynek ítéli meg, aki a PhD fokozatot a Szegedi Tudományegyetemen, szervezett képzést követően szerezte meg és valamennyi követelményt kiemelkedő színvonalon teljesített.

Ezúton gratulálunk Neki és további sok sikert kívánunk kutatómunkájához!

Pro Laudande