GCP GOOD CLINICAL PRACTICE

Örömmel várjuk 2022. október 21-én megrendezésre kerülő őszi GCP tanfolyamunkra a klinikai vizsgálatokban érintett orvos, szakorvos, gyógyszerész, szakgyógyszerész, biológus, vegyész, mérnök, egészségügyi szakszemélyzet kollégáinkat!

Tisztelt Kollégák!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézet által szervezett "A helyes klinikai gyakorlat (Good Clinical Practice -GCP) című tanfolyamunkat ami online, - távoktatás formájában - kerül megrendezésre.

Részletes program:

Előadók:

10:00- 11:30 – Prof. Dr. Csóka Ildikó / Dr. Pannonhalmi Ádám: GCP alapelvek 2x45 perc
11:30- 12:15 - Gáspárné Dr. Kovács Anita Orvostechnikai eszközök szabályozása 1x45 perc
12:15 – 13:00 - Dr. Lueff-Takács Anikó: Helyszíni ellenőrzési tapasztalatok 1x45 perc
14:00 – 15:30 - Tamásné Dr. Németh Ágnes: A klinikai vizsgálatok engedélyezésének szempontjai és tapasztalatai 2x45 perc
15:30 -16:15 - Dr. Bende Balázs: Risk Based GCP- Új kihívások, új megoldások a vizsgálóhelyek életében 1x45 perc
16:15 – 17:00 - Dr. Miglinci Lídia Professzionális vizsgálóhelyi menedzsment1x45 perc

A ZOOM platform linkje, amin keresztül az élő előadásokra lehet becsatlakozni, a tanfolyam előtt egy nappal, 2022. október 20-án kerül kiküldésre a résztvevők számára. Az előadásanyagok emailben kerülnek kiküldésre 2022. október 21-én.

Jelentkezés módja:

2022. október 19-ig a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével, amelyet Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre kérünk eljuttatni vagy a GYOFTEX /OFTEX portálon! Kérnénk szépen a jelentkezési lapot pontosan, egyértelműen szíveskedjenek kitölteni (név, cím, adószám)

A jelentkezési lap INNEN letölthető

Tanfolyam díja: 39 000,-Ft

Pontjóváírás : utólag (Akinek pontjóváírásra lesz majd szüksége, kérnénk szépen jelezni szíveskedjen!)

Vizsga: A vizsga online teszt formában kerül megrendezésre.

A tesztet 2022. október 28-ig kell visszaküldeni! Sikeres vizsga esetén, a tanfolyam egyetemi GCP Tanúsítvány kiadásával zárul, amely a vonatkozó jogszabályok szerint 5 évig érvényes!

Fizetés: A tanfolyam elvégzését követően a Szegedi Tudományegyetem által kiállított számla alapján átutalással lehet rendezni.
További információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen vagy telefonon a 62-545-571 vagy 62-545-573 elérhetőségek egyikén.

Reméljük, hogy Önt és/vagy munkatársait üdvözölhetjük képzésünkön!

Tisztelettel és üdvözlettel:

Prof. Dr. Csóka Ildikó