GOOD LABORATORY PRACTICE

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézete által szervezett
"A helyes laboratóriumi gyakorlat (GLP) című tanfolyamunkat, mely 2022. május 20-án kerül megrendezésre.
Célcsoport: gyógyszerészek, laboratóriumi munkatársak, vegyészek, biológusok, kémikusok

Képzés módja: Online, Zoom platformon keresztül.
A Zoom platform linkje, amin keresztül az élő előadásokra lehet becsatlakozni , a tanfolyam előtt egy nappal, május 19-én kerül kiküldésre a résztvevők számára. Az előadásanyagok emailben kerülnek kiküldésre 2022. május 20-án a nap végén!

Oktatott órák száma: 8 óra

Vizsga: A vizsga online teszt formában kerül megrendezésre.
A tesztet 2022. május 27-ig kell visszaküldeni! Sikeres tesztvizsgát követően GLP Tanúsítvány kerül kiállításra!

Tanfolyam díja: 50 000,-Ft

Fizetés: A tanfolyam elvégzését követően a Szegedi Tudományegyetem által kiállított számla alapján átutalással lehet rendezni.

Pontjóváírás:  Akinek pontjóváírásra lesz majd szüksége, kérnénk szépen jelezni szíveskedjen!Sikeres vizsga esetén, a tanfolyam egyetemi GLP Tanúsítvány kiadásával zárul!

Program:
10.00 – 13.00 GLP alapelvek, Konszenzus dokumentumok - Prof. Dr. Csóka Ildikó
13.00-14.00 Szünet
14.00 – 17:00 A GLP gyakorlata, Esettanulmányok - Dr. Varga Csaba

Jelentkezési határidő: 2022. május 19.
Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével és a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre történő eljuttatással. Kérnénk szépen a jelentkezési lapot pontosan, egyértelműen szíveskedjenek kitölteni (Név, cím, adószám)

A jelentkezési lap INNEN letölthető

További információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen vagy telefonon a 62-545-571 vagy 62-545-573 elérhetőségek egyikén.

Reméljük, hogy Önt és/vagy munkatársait üdvözölhetjük képzésünkön!

Tisztelettel és üdvözlettel:
Prof. Dr. Csóka Ildikó