Örömmel várjuk 2024. április 19-én megrendezésre kerülő tavaszi GCP tanfolyamunkra a klinikai vizsgálatokban érintett orvos, szakorvos, gyógyszerész, szakgyógyszerész, biológus, vegyész, mérnök, egészségügyi szakszemélyzet kollégáinkat!

Tisztelt Kollégák!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézet által szervezett "A helyes klinikai gyakorlat (Good Clinical Practice -GCP) című tanfolyamunkat ami online, - távoktatás formájában - kerül megrendezésre.

Részletes program:

Előadók:
10:00- 11:30 – Dr. Pannonhalmi Ádám (senior clinical research associate, MSD Magyarország Kft) GCP alapelvek 2x45 perc
11:30- 12:15 - Dr. Takács Éva (SZTE IKIKK Gyógyszertudományi és Klinikai Kutatások Kompetenciai Központ) Risk Based GCP- Új kihívások, új megoldások a vizsgálóhelyek életében 1x45 perc
12:15 – 13:00 - Dr. Lueff-Takács Anikó (Quality Auditor, ICON Zrt.GCP) Helyszíni ellenőrzési tapasztalatok 1x45 perc
14:00 – 15:30 - Tamásné Dr. Németh Ágnes (NNGYK): A klinikai vizsgálatok engedélyezésének szempontjai és tapasztalatai 2x45 perc
15:30 -16:15 – Blaskovics Gábor (ügyvezető igazgató, Metrimed Kft): Orvostechnikai eszközök szabályozása 1x45 perc
16:15 – 17:00 – Neller Alexandra (SZTE IKIKK Gyógyszertudományi és Klinikai Kutatások Kompetenciai Központ) Professzionális vizsgálóhelyi menedzsment 1x45 perc

A ZOOM platform linkje, amin keresztül az élő előadásokra lehet becsatlakozni , a tanfolyam előtt egy nappal, április 18-án kerül kiküldésre a résztvevők számára. Az előadásanyagok emailben kerülnek kiküldésre 2023. április 19-én a nap végén!

Jelentkezés módja:

2024. április 17-ig a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével, amelyet Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre kérünk eljuttatni vagy a GYOFTEX /OFTEX felületen! Kérnénk szépen a jelentkezési lapot pontosan, egyértelműen szíveskedjenek kitölteni (Név, cím, adószám)

A jelentkezési lap INNEN letölthető

Tanfolyam díja: 49 000,-Ft

Pontjóváírás : utólag

Akinek pontjóváírásra lesz majd szüksége, kérnénk szépen jelezni szíveskedjen!

Vizsga: A vizsga online teszt formában kerül megrendezésre.

A tesztet 2024. április 26-ig kell visszaküldeni!

Sikeres vizsga esetén, a tanfolyam egyetemi GCP Tanúsítvány kiadásával zárul, amely a vonatkozó jogszabályok szerint 5 évig érvényes!
Fizetés: A tanfolyam elvégzését követően a Szegedi Tudományegyetem által kiállított számla alapján átutalással lehet rendezni.
További információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen vagy telefonon a 62-545-571 vagy 62-545-573 elérhetőségek egyikén.

Reméljük, hogy Önt és/vagy munkatársait üdvözölhetjük képzésünkön!

Tisztelettel és üdvözlettel:
Prof. Dr. Csóka Ildikó